Dag van de Architectuur 2025

14.06—
15.06.25

Neem deel aan diverse wandelingen, rondleidingen, fietstochten en andere activiteiten tijdens de Dag van de Architectuur Amsterdam in het weekend van 14 & 15 juni. Tijdens dit landelijke evenement staat het thema In Transitie centraal.

Het complete programma wordt op woensdag 22 mei bekend gemaakt. Tot die tijd worden evenementen in onze agenda rondom de Dag van de Architectuur aangevuld. Houd de agenda in de gaten en abonneer op de nieuwsbrief van Arcam!

Nederland is volop in transitie, en de architectuurpraktijk beweegt mee. De uitdagingen van deze tijd op het gebied van klimaat, energie, mobiliteit, economie, landbouw, water en sociale rechtvaardigheid vragen om een fundamenteel andere benadering van onze ruimte. Dit betekent niet alleen een herziening van hoe we omgaan met de gebouwde omgeving, maar ook een vernieuwde aanpak in de totstandkoming van gebouwen en buurten. Tegelijkertijd ondergaat de architectuurpraktijk zelf een ingrijpende verandering. Nieuwe technieken, ontwerpmethodes en vragen uit de samenleving vragen om nieuwe oplossingen van architecten en stedenbouwkundigen. Zoals elk jaar wordt de dag geopend door Rijksbouwmeester Francesco Veenstra.

 

Website by HOAX Amsterdam